הטרנד הלוהט

הטרנד הלוהט – בוק בת מצווה מקורי

הפקת בת מצווה היא שונה לחלוטין משאר הפקת אירועים, הרי לנערות בת מצווה יש דרישה משלהן וכל אחת רוצה אירוע מושלם, כזה שכל חברותיה לא יפסיקו לדבר עליו. לכן, על ההורים לדעת מה לבחור ומה לעשות על מנת שמצד אחד כלת בת המצווה תצא מרוצה ומצד שני להיצמד לתקציב מסוים. אך שמגיע החלק של הפקת בוק בת מצווה, הדבר שונה לחלוטין ונראה כי ככל שהזמן עובר הבוק המדובר הולך ומתקדם וניתן לראות שפע של שכלולים שמאפשרים לכם לקבל בוק מושלם. צילומי בוק לא נועדו רק לצורך עריכת אלבום מהודר, אלה בתמונות ניתן לבצע עוד שימושים כמו – להקרין את התמונות על גבי מסך ענק באולם, להדפיס תמונה מוצלחת על גבי ההזמנה, לעלות את התמונות לפייסבוק, לשלב את התמונות בקליפ ועוד.

כיצד מתכוננים לבוק בת המצווה?

בעת בחירת צוות צילם בת מצווה, חשוב לבחור בצוות המציע את כל השירותים תחת קורת גג אחת, הכוללים את השירותים הבאים: צילום על ידי צלמים באירוע עצמו, צילום מגנטים לאורחים, צילום וידאו, צילומי סטילס, וכמובן צוות צילום המתמחה בהפקת בוק בת מצווה מושקע, כזה שיותר לכם מזכרת נהרת מהיום המרגש. למעשה, צלמים רבים מעניקים חבילות הכוללות את כלל שירותים אלו, כך שבטוח תמצאו בחבילה את כל שתרצו בצורה נהדרת.

בעת ההכנות לבוק בת המצווה, יש להקפיד על פרמטרים מסוימים, על מנת שייצאו לכם תמונות מוצלחות, הרי לבל נשכח כי המצלמה קולטת הכל, לכן על נערת בת המצווה להגיע רעננה ונינוחה לצילומים על מנת שיצאו לה תמונות מושלמות.

בהביט הפיזי, עליכם להכין את הדברים הבאים לצילומים – ראשית, יש לבחור בלוקיישנים מדליקים לצילומים, ועדיפות למקום בו יש נופים מיוחדים על מנת שהם יוסיפו גוון לתמונות. לאחר מכן יש לקחת בחשבון את נושא הביגוד והאקססוריז, שלהם גם יש חלק חשוב בצילומים, הרי הם נותנים צבע לתמונות. לכן, כיום תוכלו למצוא סטייליסטיות שמעניקות שירות הלבשה ומגוון רב של אקססוריז והן מלוות את נערת בת המצווה ליום הצילומים. אך מה שלא פחות חשוב הוא להכין תיק של עזרה ראשונה ובו פריטים שונים שיסיעו לכם לצלוח את היום.

בהביט הנפשי – חשוב שנערת בת המצווה תגיע רעננה לצילומים, לכן כדאי לישון מוקדם יום לפני, להתכונן נפשית, לאכול ארוחת בוקר טובה, לתרגל פוזות למצלמה כבר ערב לפני, להסביר לבת המצווה כי עליה להגיע עם סבלנות רבה, הרי לעיתים הצילומים הם ארוכים ונעשים בצהרי היום כאשר חם בחוץ.

הקפדה על פרמטרים אלו ללא ספק יקנו לכם תמונות נהדרות, אך כמובן שיש צורך לשתף פעולה גם עם הצלם.